Nazwa firmy: TROTKA sklep wędkarski Warszawa

Miasto: Warszawa

Adres: Modzelewskiego 23

Tel.: 791 650 980

Dodano:

Żyłki method feeder | sklep wędkarski TROTKA
Witryna firmy

Żyłki method feeder | sklep wędkarski TROTKA

Sprzedaż hurtowa i detaliczna wysokojakościowego sprzętu oraz akcesoriów wędkarskich to domena dostawcy ogłaszającego się na stronie internetowej sklep-wedkarski.waw.pl. To realizator zamówień prowadzący dystrybucję poprzez serwis online oraz w punkcie stacjonarnym, zlokalizowanym w Warszawie. 

Oferta sprzedażowa została opracowana z myślą zarówno o profesjonalnych wędkarzach, jak i o amatorach tego rodzaju sportu / hobby. Bez względu na to, czy kupującego interesują kołowrotki lub też żyłki method feeder / sklep wędkarski TROTKA poleca skompletowanie od razu podczas zamówienia całościowego zestawu od jednego producenta/, klient znajdzie poszukiwany towar w wielu dostępnych wariantach. 

Kadrę sklepu stanowi grupa pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapewniają profesjonalne doradztwo podczas indywidualnej rozmowy lub poprzez wpisy publikowane na swoim blogu. Zapraszają również do uczestnictwa bądź śledzenia zmagań wędkarzy na organizowanych corocznie zawodach. 


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

e-dmuchance.eu

https://e-dmuchance.eu/

Warszawa

Czytaj post

Usuwanie Owadów

https://usuwanieowadow.pl/

Winnica

Czytaj post

Solispharm Sp. z o. o.

http://aptekanamyslowska.pl/

Warszawa

Czytaj post