Nazwa firmy: Travicom.PL

Miasto: Dobroń

Adres: Sienkiewicza 46

Tel.: 508 24 40 40

Dodano:

Gres tarasowy 2 cm
Witryna firmy

Gres tarasowy 2 cm

Hurtowania Travicom.pl powstała w 2003 roku. Firma od samego początku swojej działalności na rynku przestrzega najwyższych standardów obsługi klientów, a także stawia na pełen profesjonalizm i nieprzeciętne zaangażowanie w każde zadanie. Kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjnie niskie ceny wszystkich produktów, korzystne zasady współpracy oraz błyskawiczną realizację złożonych zamówień.

Ofertą tego znanego i cenionego zakładu są solidne płytki i wykładziny PCV, wytrzymałe posadzki przemysłowe, estetyczne podłogi sportowe, znakomita sztuczna trawa, najróżniejsze płyty tarasowe, oryginalna kostka brukowa oraz wiele innych świetnych produktów.

Jedną z propozycji hurtowni jest elegancki gres tarasowy o grubości 2 cm. Płytki dostępne są w najróżniejszych wzorach, kolorach i rozmiarach. Idealny model znajdzie tam nawet najbardziej wymagający klient. Oferowane podłogi tarasowe nie tylko są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, ale także prezentują się wyjątkowo oryginalnie, estetycznie i korzystnie.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

https://foto-sobieraj.com.pl/

Łódź

Czytaj post

wyprawkowy

https://wyprawkowy.pl

Brzeziny

Czytaj post

SANKRA

https://www.sankra.com.pl/

Łódź

Czytaj post