Wyspa Bali to magiczny zakątek Indonezji. Od dziesiątek lat ściągają tu turyści zainteresowani rozwojem duchowych, jogą, ekologicznym jedzeniem oraz różnorodnością prz "> Wyspa Bali to magiczny zakątek Indonezji. Od dziesiątek lat ściągają tu turyści zainteresowani rozwojem duchowych, jogą, ekologicznym jedzeniem oraz różnorodnością prz..."/>

Nazwa firmy: Unique Moments Sp. z o.o.

Miasto: Wrocław

Adres: Uczniowska 1

Tel.: 713119603

Dodano:

Unique Moments - Bali wycieczka
Witryna firmy

Unique Moments - Bali wycieczka

Wyspa Bali to magiczny zakątek Indonezji. Od dziesiątek lat ściągają tu turyści zainteresowani rozwojem duchowych, jogą, ekologicznym jedzeniem oraz różnorodnością przyrody.  Ta malownicza wyspa oferuje coś zarówno dla zwolenników biernego odpoczynku jak i aktywności fizycznej. Jednym zdaniem - na Bali każda wycieczka to doskonały pomysł.

To, co z pewnością warto zobaczyć to Ubud - klimatyczne miejsce pełne aromatu kadzideł, świątyń i salonów masażu. Miłośnicy adrenaliny stawiają na nurkowanie lub snorklowanie. Ci, którym zależy na pięknych fotografiach, powinni rozważyć wizytę nad wodospadami (np. Munduk czy Banyumala), w tarasach ryżowych czy pasmach górskich. Na wyspie istnieje możliwość wypożyczenia skutera, co ułatwia poruszanie się i sprawia, że Bali można  zwiedzić w nieco ponad tydzień. Wycieczka na Bali z um24.pl to zawsze udane wakacje! 


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

https://zdrowoodlotowo.pl/

Łódź

Czytaj post

lgme.pl

http://lgme.pl

Wrocław

Czytaj post

BEST DEKOR

https://bestdekor.pl/

Oksa k. Kielc

Czytaj post