Na bazie lodów przygotowuje się wiele pysznych deserów. Można dodać do nich owoce i bitą śmietanę lub podkreślić ich smak sosem o wybranym smaku. Słodycze te uwielbiaj "> Na bazie lodów przygotowuje się wiele pysznych deserów. Można dodać do nich owoce i bitą śmietanę lub podkreślić ich smak sosem o wybranym smaku. Słodycze te uwielbiaj..."/>

Nazwa firmy: Maleks

Miasto: Zatory

Adres: Lemany 19

Tel.: 509 074 985

Dodano:

Wafle do lodów warszawa
Witryna firmy

Wafle do lodów warszawa

Na bazie lodów przygotowuje się wiele pysznych deserów. Można dodać do nich owoce i bitą śmietanę lub podkreślić ich smak sosem o wybranym smaku. Słodycze te uwielbiają zarówno dzieci, jak i ich rodzice, a chrupiący wafelek stanowi idealne uzupełnienie całości. Dlatego popularne lodziarnie i inne tego typu przedsiębiorstwa współpracują z doświadczonymi producentami wafli.

Firma Maleks przewidując oczekiwania konsumentów, proponuje różniące się między sobą wielkością i tłoczeniem kubeczki i rożki. Produkuje przy tym najlepsze wafle do lodów w Warszawie, w tym także w wersji kolorystycznej coraz częściej wybieranej przez najmłodszych. Wśród jej bogatej oferty znajdują się również miseczki, rurki, dekoracyjne serduszka czy ozdobne posypki. Ponadto stworzona przez wskazaną firmę autorska receptura pozwala na wypiek zdrowych i zawierających jedynie naturalne składniki produktów.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

GNcd

http://www.gmcd.pl/

Warszawa

Czytaj post

e-dmuchance.eu

https://e-dmuchance.eu/

Warszawa

Czytaj post

Usuwanie Owadów

http://usuwanieowadow.pl/

Winnica

Czytaj post