Nazwa firmy: Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Miasto: Warszawa

Adres: Sienna 72

Tel.: 22 654 09 47

Dodano:

Depresja pomoc - Warszawa
Witryna firmy

Depresja pomoc - Warszawa

Pojawia się znienacka, a nie chce zniknąć. Depresja, bo o niej mowa, dotyka miliony osób na całym świecie i jest jednym z największych zagrożeń współczesnego świata. Świata, w którym na człowieku wywierana jest gigantyczna presja, w którym łatwo się pogubić, w którym często brakuje czasu na elementarny odpoczynek czy odstresowanie.

Depresja ma różne podłoże, wiąże się z rozmaitymi przeżyciami i trudnymi doświadczeniami. Nierzadko skutkuje poważnymi problemami, które ograniczają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, dlatego potrzebna jest natychmiastowa interwencja specjalistów.

Gdy nad życiem zaczyna przejmować kontrolę depresja, pomoc może i powinna być udzielona przez osoby, których kariera zawodowa skupia się właśnie na podobnych przypadkach. Psychologowie, psychiatrzy i psychoterapeuci są w stanie zdiagnozować objawy i przyczyny depresji, a następnie podjąć skuteczną walkę z wykorzystaniem farmakologii i terapii. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości działa w Warszawie od 2004 roku i pomaga w leczeniu nawet najcięższych przypadków depresji.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

GNcd

http://www.gmcd.pl/

Warszawa

Czytaj post

e-dmuchance.eu

https://e-dmuchance.eu/

Warszawa

Czytaj post

Usuwanie Owadów

http://usuwanieowadow.pl/

Winnica

Czytaj post