Dzięki bogatemu doświadczeniu masażystów można być spokojnym o to, że podjęte przez nich działania przyniosą najlepsze możliwe efekt "> Dzięki bogatemu doświadczeniu masażystów można być spokojnym o to, że podjęte przez nich działania przyniosą najlepsze możliwe efekt..."/>

Nazwa firmy: ALAN MED Gabinet Masażu

Miasto: Kraków

Adres: Przybyszewskiego 1

Tel.: +48 725 41 42 42

Dodano:

ALAN MED Gabinet Masażu - Masaże Kraków
Witryna firmy

ALAN MED Gabinet Masażu - Masaże Kraków

Dzięki bogatemu doświadczeniu masażystów można być spokojnym o to, że podjęte przez nich działania przyniosą najlepsze możliwe efekty. Nie ma znaczenia, czy celem usługi jest tylko relaks, czy może chodzi o kwestie medyczne. Zarówno masaż leczniczy, jak też relaksacyjny powinien być zawsze wykonany zgodnie z zasadami sztuki. Te są świetnie znane każdemu specjaliście. Tym sposobem masaże w Krakowie mogą stać na naprawdę wysokim poziomie. Doceniają to klienci polecanego gabinetu.

Potencjał kryjący się w ofercie Alan Med jest świetnie znany w Małopolsce. W tej chwili jest to jeden z najlepiej ocenianych gabinetów, w którym realizowane są sesje o różnym profilu. Żadnego problemu nie będzie również z wykonaniem masaży sportowych, ciążowych czy drenaży limfatycznych. Rozwiązania bazują na kompetencjach oraz wiedzy ekspertów, którzy mają na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem działań.


Ocena: 0 (z 0 głosów)


Firmy z regionu

Gomeo

https://www.gomeo.com.pl/

Kraków

Czytaj post

Lockedup.pl

http://www.lockedup.pl/

Kraków

Czytaj post

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

http://stylo-dom.pl/

Nowy Sącz

Czytaj post